Мондіаль що означає

Мундіаль — кубок світу з футболу, міжнародне футбольне змагання, в якому беруть участь чоловічі збірні команди країн — членів ФІФА. Найвище досягнення збірної – участь у чвертьфіналі мундіалю.

Що таке мундіаль у футбол?

МУНДІАЛЬ, -ю, ч. Неофіційна назва чемпіонату світу з футболу після ЧС 1982 року, що проходив у Іспанії; від ісп. mundial – "світовий".

Скільки часу триває гра у футбол?

Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.

Яка форма футбольного м яча та його вага?

Відповідно до встановлених правил, м'яч повинен бути круглої форми обсягом від 27 до 28 дюймів (68.6 см-71.1 см). Вага визначалась у межах від 13 до 15 унцій (368—425 г).

Що таке Мундіаль, як з’явилося це слово і що означає?
Мундіаль – це одна з назв чемпіонату світу з футболу. слово "мундіаль" відбувається з іспанської мови і в перекладі на російську мову означає "всесвітній" або "світової". У 1982 році чемпіонат …