Ільницький завод механічного зварювального устаткування

Компанія

Наше підприємство бере свій початок з 1964 р як Ільницький дослідний завод механічного зварювального устаткування, яке було створено для розробки і впровадження обладнання для автоматизації зварювальних робіт. Починаючи з моменту утворення наше підприємство освоювало випуск все нових і нових видів механічного зварювального устаткування, в той же час, нарощуючи обсяги їх випуску ніж повністю задовольняло потреби країни. У тісній співпраці з всесоюзним інститутом зварювального виробництва (ВІСП) був освоєний випуск обертачів зварювальних (універсальних, горизонтальних, вертикальних, роликових), а також колон для зварювальних автоматів і напівавтоматів. Спільно з інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона, освоювався випуск нових моделей пальників для зварки таких типів як А1231 і ГДПГ-305, а також проводилася модернізація пальника А-547уМ.

На сьогоднішній день наше підприємство ПрАТ & laquo; ІЗМСО & raquo; активно продовжує свою роботу, починаючи від модернізації серійної продукції закінчуючи розробкою і випуском нового зварювального устаткування і цілих комплексів зварювального обладнання за спецзамовленням. Наше механічне зварювальне обладнання використовується не тільки для автоматизації зварювальних процесів, а й інших процесів, наприклад наплавлення, свідченням цього є спільна робота з ТОВ & ​​laquo; НПП & laquo; РЕММАШ & raquo; (м Дніпропетровськ). Ця спільна робота дала можливість нам випускати обладнання та комплекси для наплавки і відновленні деталей для металургійних комбінатів і ремонтних заводів. Але, не дивлячись на всі вище перераховане, найбільшим надбанням заводу є це висококваліфікований персонал інженерно-технічних робітників.

ПрАТ & laquo; ІЗМСО & raquo; - це підприємство, яке професійно вирішує будь-яку складну задачу в сфері механічного зварювального устаткування.

Наші партнери

Наші представники в Росії

Наші представники в Україні

Наші Партнери в Україні